Kde v meste oslávite Deň detí?

Kde v meste oslávite Deň detí?

Prvý júnový deň je v mnohých krajinách sveta venovaný deťom. Viete už kam ich vezmete, aby si ho naozaj do sýtosti užili?

Sokoliari i megabublifuk v ZOO

Už túto nedeľu 29. mája pripravila ZOO Košice bohatý program, ktorý sa začne otvorením brány o 9-tej hodine ráno.  Môžete sa tešiť na sokoliarske vystúpenia, maľovanie na tvár, megabublifuk či modelovanie balónov. Netradičné zoznámenie so zvieratkami vás čaká v stánkoch Zvieratá zblízka, Hádaj, pátraj s knihou a mnohých iných. Prekvapenie na vás čaká aj v DinoParku. 

Počas celého dňa bude DPMK vypravovať veľkokapacitné autobusy na linke č.29. Dopravný podnik zároveň pri tejto príležitosti poskytne cestujúcim bezplatnú kyvadlovú dopravu od horného záchytného parkoviska na konečnú zastávku ZOO a späť v čase od 11:00 do 17:00.

Program v Kulturparku aj pre Ukrajinské deti

Už túto nedeľu 29. mája od 15-tej do 18-tej sa priestory Kulturparku premenia na miesto plné radosti a smiechu. Deň detí tentokrát venovaný aj malým Ukrajinkám a Ukrajincom sa ponesie v športovo-tanečnom duchu.

Pripravené sú súťažné disciplíny, v ktorých môžu deti vyhrať sladkú odmenu. O program sa postarajú dobrovoľníci, ktorí pomáhajú v Centre prvého kontaktu mesta Košice na Červenej hviezde a na zbierke v Kulturparku. Nebude chýbať ani hudobné vystúpenie šikovných ukrajinských detí a tanečná zábava pod vedením tanečníkov – dobrovoľníkov.

Tanec a divadlo pred divadlom

Veľká detská oslava venovaná najmladším obyvateľom mesta prinesie v stredu 1. júna od 15-tej do 18-tej pred budovu Štátneho divadla Košice deň plný zábavy, radosti a bohatého programu. Deti oslávia svoj deň programom plným zábavy, tanca a tvorivých aktivít. Vystúpi Tanečná škola Outbreak a WTK, Bábkové divadlo s predstavením „Janko Hraško“ a Marek Remeta pripravil interaktívny program pre deti spojený s modelovaním balónových figúrok.

(CŠ)

Foto: Miro Vacula

Odporúčame

TOP články