V Košiciach predstavia stovky pracovných príležitostí

V Košiciach predstavia stovky pracovných príležitostí

Do metropoly východu opäť mieri veľtrh pracovných príležitostí Kariéra EXPO 2023. Podujatie sa uskutoční už vo štvrtok 8. júna v Spoločenskom pavilóne na Tr. SNP 61. Návštevníci sa môžu tešiť na približne 50 vystavovateľov, ktorí predstavia pracovné príležitosti. Nebudú chýbať ani známi spíkri a bohatý sprievodný program plný zaujímavých workshopov.

Medzi vystavovateľmi bude aj stánok mesta Košice, v ktorom budú mať návštevníci možnosť dozvedieť sa o súčasných otvorených pozíciách. Mesto na podujatí ponúkne voľné pracovné miesta a ponuky priamo v meste Košice a v mestských podnikoch ako Správa mestskej zelene v Košiciach, ZOO Košice, Dopravný podnik mesta Košice, Knižnica pre mládež mesta Košice, Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice na Garbiarskej, ako aj v Centre komunitných sociálnych služieb v Krásnej. Pracovné ponuky mesta a mestských podnikov nájdete zverejnené aj na webe mesta: https://www.kosice.sk/mesto/pracovne-ponuky.

Počas celého dňa si budú môcť návštevníci užívať aj bohatý sprievodný program. Stačí si so sebou priniesť životopis, ktorý je možné prekonzultovať so špecialistami. Záujemcovia budú mať možnosť zhotoviť si aj profesionálnu fotografiu do životopisu či si otestovať osobnostné, jazykové a IT znalosti a schopnosti. Rovnako nebude chýbať možnosť vyskúšať si modelový pracovný pohovor.

Ak túžite tento rok po životnej zmene, končíte školu alebo si budete hľadať svoju prvú pracovnú príležitosť, stačí sa zaregistrovať na https://karieraexpo.zoznam.sk/registracia/. Podujatie začína o 10.00 hod. a vstup je zdarma.

Zdroj: mesto Košice

Foto (ilustr.): Miroslav Vacula

Odporúčame

TOP články