V aplikácii HOPIN si kúpite už aj predplatené cestovné lístky

V aplikácii HOPIN si kúpite už aj predplatené cestovné lístky

Od dnes, teda 22.februára, budú cez HOPIN aplikáciu v predaji aj predplatené virtuálne cestovné lístky. Po základných a zľavnených lístkoch tak do ponuky virtuálnych cestovných lístkov pribudli aj predplatené cestovné lístky na 30, 90, 180 a 365 dní. 

HOPIN v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Košice spustilo službu predaja virtuálnych cestovných lístkov (VCL) ešte na jar 2021. Priamo v mobilnej aplikácii HOPIN si tak cestujúci môžu zakúpiť elektronický lístok, ktorý je platný vo všetkých prostriedkoch MHD. Cestujúci vďaka tomu už nemusia hľadať svoje cestovné karty či hotovosť, ale jednoducho na pár klikov si zakúpia lístok priamo do mobilu. 
K základným virtuálnym cestovným lístkom pribudli koncom leta 2021 aj zľavnené varianty. Teraz sa portfólio rozšírilo i o predplatené 30 dňové, 90 dňové, 180 dňové a 365 dňové VCL. 
Platba za lístok je možná cez kredit, ktorý si cestujúci dobijú v aplikácii, jednorazovou platbou cez platobnú kartu alebo cez firemný HOPIN účet. 

 
HOPIN aplikácia zároveň poskytuje online prehľad o polohe cestujúceho v MHD na mape, o okolitých zastávkach v oboch smeroch i cestovných poriadkoch na základe polohy smartfónu cestujúceho. Navyše umožňuje využívať výhody z prepojenia dopravy. Pred príchodom do cieľa si je možné jednoducho objednať taxík a pohodlne sa dopraviť domov či do práce, ak vám to MHD v aktuálnej situácii neumožňuje. 


Aplikácia HOPIN je dostupná pre všetky mobilné platformy v obchodoch App Store, Google Play aj Huawei AppGallery a cez stránku www.hopin.sk. Stačí si stiahnuť aplikáciu, nabiť kredit a vyraziť. 

Zdroj: DPMK

Foto: DPMK

Odporúčame

TOP články