Silvester na Hlavnej prinesie hity najväčších hviezd aj ohňostroj

Silvester na Hlavnej prinesie hity najväčších hviezd aj ohňostroj

Aj keď sa program Košických rozprávkové Vianoce oficiálne končí 23. decembra, čakajú nás ešte oslavy príchodu nového roka. Po dvoch pandemických rokoch bez silvestrovského programu na Hlavnej ulici sa tento rok môžu Košičania a návštevníci mesta tešiť na tanečné a hudobné vystúpenia aj tradičný ohňostroj.

Predskokanom večerného programu bude dopoludňajší Detský Silvester v Historickej radnici. Deti bude čakať rozprávka, diskotéka aj prekvapenia. Limitovaný počet bezplatných vstupeniek je k dispozícii od 27. decembra vo Visit Košice Infopointe na Hlavnej 59. Maximálny počet sú 2 vstupenky na 1 osobu.

Silvestrovský večer na Hlavnej ulici odštartuje o 19.00 hod. Mesto tento rok nevsadilo na jednu hlavnú hviezdu, ale na revivalové skupiny, ktoré sprostredkujú hity od skupín ABBA, Queen ale aj Mira Žbirku či Michala Davida.

Silvestrovský program

SOBOTA 31. DECEMBER

Historická radnica (Hlavná 59)

10.00 hod. Detský Silvester

Mimoriadne obľúbená detská oslava príchodu nového roka 2023, na ktorú prijali pozvanie viaceré rozprávkové príbehy, detské pesničky, veľké prekvapenia a kopec detského smiechu a radosti. Pozvanie na ňu prijali Ujo Ľubo s rozprávkou Ako čerti anjelom Vianoce ukradli, UsmievAnka s pesničkovou show, tancujúci maskoti a tešiť sa môžete aj na bláznivú diskotéku a ďalšie prekvapenia.

Immaculata

19.00 hod. Veľký tribute Silvester 2022

Najväčšia a najbláznivejšia silvestrovská show 2022 v Košiciach. Jedinečná tanečná a hudobná párty na Hlavnej ulici tradične spojená s rozlúčkou so starým rokom 2022 a vítaním nového roka. Kompletne celú Hlavnú v tomto roku roztancujú silvestrovsky naladení tanečníci a akrobati. Spoločne s vami sa o dobrú zábavu postarajú úžasné revivalové hviezdy ABBA SLOVAKIA, Peter Paul PAČUT (QUEEN), GALAXIS ŽBIRKA revival, Michal DAVID revival a ďalší.

Odporúčame

TOP články