Nové volebné obdobie odštartuje ustanovujúce zasadnutie zastupiteľstva

Mestské zastupiteľstvo vyčlenilo z rezervného fondu takmer 1,5 milióna eur

V piatok 11. novembra od 9.00 hod. sa na košickom magistráte uskutoční ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Košiciach. Rozdelené bude na slávnostnú časť, súčasťou ktorej bude zloženie sľubu primátora mesta Košice Jaroslava Polačeka a zvolených poslancov mestského zastupiteľstva. Po nej bude pokračovať pracovná časť.

Priebeh zastupiteľstva môžete sledovať v živom vysielaní na webovej stránke mesta Košice, na facebookovej stránke mesta alebo sa zasadnutia môžete zúčastniť aj osobne. Rokovanie je plánované od 9.00 hod. vo veľkej zasadačke Magistrátu mesta Košice na Triede SNP 48/A.

Pozvánku s programom zastupiteľstva a materiálmi k bodom, ktorým sa budú poslanci zaoberať, nájdete na webe https://www.kosice.sk/mesto/samosprava/mestske-zastupitelstvo/2022-2026/zasadnutie/1.

Pomôžte ľuďom v núdzi kúpou polievky

V piatok navyše môžete z magistrátu odchádzať s dobrým pocitom pomoci ľuďom v krízových situáciách a zapojiť sa do charitatívnej zbierky Polievka svätej Alžbety. Zakúpiť si „Polievku chudobných“ môžete zakúpiť za dobrovoľný finančný príspevok na Magistráte mesta Košice v čase obeda. Viac informácií o charitatívnej zbierke Polievka svätej Alžbety nájdete tu: https://bit.ly/3UEAIqS

Zdroj: Mesto Košice

Foto (ilust.): Miro Vacula

Odporúčame

TOP články