Na Profesia Days 2022 opäť aj stánok mesta Košice

Na Profesia Days 2022 opäť aj stánok mesta Košice

Do metropoly východu sa podujatie Profesia days vracia po troch rokoch a prináša aj mnoho noviniek. Okrem toho, že bude event dvojdňový a bude sa konať v priestoroch košického Kulturparku v stredu 5. októbra od 10:00 do 19:00 h a v rovnakom čase aj vo štvrtok 6. októbra od 10:00 do 19:00 h.

Témou tohtoročných Profesia days sú zručnosti. Či už sú to tvrdé zručnosti alebo mäkké zručnosti, zistite, ako si vďaka vašim silným stránkam, môžete nájsť prácu, ktorá vás bude napĺňať a baviť.

Novinkou je „Skill lab“ – miesto, kde si môžu návštevníci overiť svoje zručnosti. Originálnou bude tiež „Zóna 45+“, ktorá prinesie pracovné ponuky vhodné pre ľudí nad 45 rokov, špeciálne poradenstvo, konzultácie, prednášky, tipy na rozvoj a ďalší zaujímavý program.

Na Profesia Days prispeje k bohatej ponuke pracovných príležitostí od zamestnávateľov v Košiciach a regióne aj mesto Košice.

Zastaviť sa môžete aj pri stánku mesta Košice, kde nájdete rôzne typy pracovných pozícií v podaní mesta Košice, Útvaru hlavného architekta, a tiež mestských podnikov ako Správa mestskej zelene v Košiciach, ZOO Košice, Psychosociálne centrum Košice, Bytový Podnik Mesta Košice, Dopravný podnik mesta Košice, a.s. či Mestská polícia Košice.

Všetky informácie o sprievodnom programe, mená spíkrov, časy prednášok, ako aj vstupenku nájdete na www.profesiadays.sk.

(LS)

Foto: Miro Vacula

Odporúčame

TOP články