Na moste na Hlinkovej dnes montujú trolejové vedenie

Na moste na Hlinkovej dnes montujú trolejové vedenie

Dnes sa na zrekonštruovanom moste nad Mlynským náhonom začne s prípravnými prácami, ktoré sú potrebné pre dočasné ukotvenie trolejbusového vedenia. V stredu a štvrtok sa na tomto mieste bude vyťahovať tzv. trolejová stopa.

Tieto práce prebehnú mimo hlavnej dopravnej špičky medzi 9.00 – 15.00 hod. a môžu spôsobiť krátkodobé dopravné obmedzenie v danom jazdnom smere. Samotnú montáž trolejového vedenia uskutoční externý dodávateľ od soboty 18. 12. 2021 alebo pondelka 20. 12. 2021 v závislosti od aktuálnej situácie. Aj tieto práce sa budú realizovať za plnej premávky s prípadným obmedzením v jednom jazdnom pruhu. Ich predpokladaná dĺžka bude tri dni s tým, že sa uskutočnia mimo dopravnej špičky v čase medzi 9.00 – 15.00 hod. Ich presný termín včas oznámime.

Na obmedzenia sa pripravte aj na Poštovej ulici. Každý deň až do piatka 17. decembra bude od 7.00 hod. do 12.00 hod. kvôli stavebným prácam na Poštovej 14 neďaleko Polikliniky Staré mesto uzavretá časť tejto ulice medzi križovatkou od Moyzesovej až po križovatku s Hradbovou. Uzávierka bude vyznačená dočasným dopravným značením.

(LS)

Foto: Mesto Košice/Miroslav Vacula

Odporúčame

TOP články