Mestskí policajti zadržali podozrivého muža. Našli u neho drogy

Mestskí policajti zadržali podozrivého muža. Našli u neho drogy

Mimoriadne pozorní boli v priebehu minulého týždňa policajti Mestskej polície mesta Košice. Pri bežnej kontrole na jednom zo sídlisk si všimli podozrivo sa správajúceho muža. Pri osobnej prehliadke u neho našli drogy.

Podozrivé správanie muža si všimli krátko pred polnocou pri jednom zo stanovíšť kontajnerov na sídlisku Nad Jazerom v priebehu minulého týždňa. Keď zbadal policajné auto, jeho podozrivé správanie sa vystupňovalo, muž znervóznel a správal sa tak, akoby chcel utiecť.

Policajti ho preto hneď skontrolovali a zistili, že podozrivý muž má pri sebe vrecúško s obsahom bielej kryštalickej látky. Taktiež u neho našli kovovú lyžicu, ktorá mala viditeľné stopy po používaní – pravdepodobne bola určená na topenie kryštalickej látky. U policajtov tak vzniklo dôvodné podozrenie, že muž má pri sebe drogy.

Muža i celý prípad odovzdali policajti kolegom zo štátnej polície. Podozrivý je zo spáchania trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovanie s nimi.

(MsP, CŠ)

Foto (ilustr.): MsP Košice

Odporúčame

TOP články