
Počas festivalu USE THE CITY sa maľovalo v uliciach mesta
Festival USE THE CITY sa snaží priblížiť verejnosti rôzne druhy umenia. Práve preto ste si mohli vo štvrtok, 2.5.2024, všimnúť umelcov, ktorí tvorili výtvarné diela

Festival USE THE CITY sa snaží priblížiť verejnosti rôzne druhy umenia. Práve preto ste si mohli vo štvrtok, 2.5.2024, všimnúť umelcov, ktorí tvorili výtvarné diela

Multižánrový Festival umenia MÚZY priniesol 19.4.2024 do Výmenníku Štítová podujatie MuziKE, na ktorom vystúpili kapely, duá a sólisti s mnohými populárnymi skladbami a dokonca aj

ZUŠ Jantárová oslávila tento míľnik 15.4.2024 slávnostným galakoncertom s názvom Aplauz pre ZUŠ, ktorý sa konal v Dome umenia. Skúsení pedagógovia vychovali množstvo známych absolventov