Z TRÓPOV V MESTE VÁS VYSLOBODIA KÚPALISKÁ “ČÉHAČKO“ A RUMANOVA

Z TRÓPOV V MESTE VÁS VYSLOBODIA KÚPALISKÁ “ČÉHAČKO“ A RUMANOVA

15. júla 2023

V závere tohto týždňa nás čakajú opäť trópy. Podľa predpovede meteorológov sa musíme pripraviť na teploty, ktoré môžu dosiahnuť až 35 °C. Prinášame zopár tipov, ktoré vás aspoň trochu ochladia.

Dokonalé osvieženie a relax nájdete na dvoch košických kúpaliskách. Kúpalisko Červená hviezda pri železničnej stanici a Kúpalisko Mestská plaváreň – Rumanova v Mestskom parku ponúkajú spolu až šesť bazénov. Obe kúpaliská sú otvorené každý deň v čase od 9.00 do 19.00 hod.

Pre milovníkov slnečných lúčov je na kúpalisku Rumanova k dispozícii nová relaxačná zóna so 76 ležadlami, sedacími vakmi a slnečníkmi. Kúpalisko Červená hviezda ponúka svojim návštevníkom vírivku pre sedem osôb. Popoludní sa tam okúpete a osviežite za zvýhodnené vstupné.

Viac informácií nájdete na www.kupaliskorumanova.sk a www.cervenahviezda.sk.

Úkryt pred slnečnými lúčmi ponúkajú aj košické parky s dostatkom tieňa a žblnkajúcimi fontánami. ⛲️ Spolu ich máme v Košiciach spustených tucet. Príjemne osvieženie vás čaká aj na Hlavnej ulici, kde má Správa mestskej zelene v Košiciach v prevádzke dva rozprašovače vodnej hmly.

Zdroj: FB Košice – Mesto Košice

Odporúčame

TOP články