V KFA si užijete nielen futbal, ale aj rally či koncert Michala Davida

Košice zabojujú o prestížne ocenenia

Počas najbližšieho obdobia čaká na priaznivcov nielen športových, ale aj kultúrnych podujatí bohatý program, ktorý si môžete naplno vychutnať v Košickej futbalovej aréne.

Tešiť sa môžu na domáce zápasy FC Košice, Európsku konferenčnú ligu v podaní ukrajinského tímu СК Дніпро-1 / SC Dnipro-1. Ten sa udomácnil v Košickej futbalovej aréne a štadión má tak dvoch domácich pánov. Už vo štvrtok 8. septembra od 21.00 hod. odohrá v Košickej futbalovej aréne zápas UEFA konferenčnej ligy s AZ Alkmaar z Holandska.

Ukrajincom, ktorí majú štatút dočasného útočiska a nemajú zamestnanie, daruje mesto 400 vstupeniek na štvrtkový zápas zdarma. Prevziať si ich môžu v CPK na Staničnom námestí.

Kráľ československých diskoték

V polovici septembra sa v novomareáli futbalovej arény stretnú fanúšikovia kráľa československých diskoték. Michal David zaspieva svoje najväčšie hity ako „Diskopríbeh, Céčka, Nonstop“ a mnoho ďalších.

Nadšenci motoristického športu by si zase mali do kalendárov poznačiť dátumy 20 až 23. októbra, kedy sa bude konať Rally Košice.

(CŠ)

Odporúčame

TOP články