Na Slaneckej ceste sa presmeruje doprava

Na Slaneckej ceste sa presmeruje doprava

V priebehu pondelka (20. 11).sa na Slaneckej ceste v mestskej časti Nad jazerom zmení organizácia dopravy. Z Talinskej ulice, po ktorej dočasne motoristi jazdili v smere z Krásnej do Košíc, sa doprava presmeruje naspäť na Slaneckú cestu – v úseku od križovatky s Golianovou po obratisko električiek. Doprava na Slaneckej ceste bude vedená v oboch smeroch.

Na Talinskej ulici sa doprava vráti do pôvodného stavu s obojsmernou premávkou. Na Golianovej a Talinskej ulici boli v uplynulých dňoch opravené výtlky, ktoré vznikli intenzívnejšou dopravou v tomto úseku.

Zároveň sa otvorí križovatka s Meteorovou ulicou. Vodiči budú môcť zo sídliska odbočiť doprava v smere do Košíc aj doľava v smere Krásna. Odbočenie zo Slaneckej cesty do sídliska bude možné z oboch smerov. Súčasne sa uzavrie križovatka s Galaktickou ulicou pre vjazd aj výjazd vozidiel. Dôvodom je pokračovanie stavebných prác v tomto úseku.

Na zmeny v doprave upozorní motoristov dočasné dopravné značenie. Mesto žiada vodičov, aby sledovali dopravné značenie a dodržiavali maximálnu povolenú rýchlosť 30 km/h.

Zdroj: mesto Košice

Foto (ilustr.): Miroslav Vacula

Odporúčame

TOP články