KOSIT ruší jeden zo zberných dvorov

KOSIT ruší jeden zo zberných dvorov

Od 1.marca ruší KOSIT prevádzku zberného dvora na Jesenského ulici. Posledný príjem odpadu od obyvateľov je možný do 19. februára 2022.

Naďalej však platí, že zberné dvory na ostatných piatich uliciach sú plne k dispozícii. Ide o zberné dvory na Magnezitárskej 11, Pri bitúnku 11, Popradská, Napájadlá 17/A, Železiarenská 49.

Otváracie hodiny v zimnom období, teda od 1. októbra do 31. marca sú k dispozícii od pondelka do piatku od 9.00 do 17.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 15.00 hod. V letnom období od 1. apríla do 30. septembra môžete zberné dvory navštíviť od pondelka do soboty v čase od 7.00 do 18.00 hod.

Všetky zberné miesta slúžia na odborné a najmä ekologické nakladanie s rôznym druhom odpadu.

Bezplatne môžete priniesť do zberných dvorov stavebnú suť, akumulátory, oleje, elektronický odpad, žiarivky, neónové trubice, žiarovky, riedidlá, farby, obaly od použitých farieb, riedidiel, olejov, zrkadlo, drôtené sklo, porcelán, starý nábytok, dvere drevené, drevené okná, plastové okná, okno z osobného automobilu, biologicky rozložiteľný odpad, rozobraté autodiely, ale len v povolenom množstve.

(CŠ)

Foto: KOSIT

Odporúčame

TOP články