Klzisko v Mestskom parku opäť otvoria v stredu

Klzisko v Mestskom parku opäť otvoria v stredu

Od dnes až do stredy sa na ľadovú plochu v Mestskom parku nedostanete. Z technických príčin ho uzavrelo TEHO ako prevádzkovateľ. Korčuľovanie bude možné v stredu 22.12.2021 po 13.00 hod.

Vstup na mobilnú plochu bude možný iba pre osoby v režime OP (očkovaní a po prekonaní ochorenia Covid-19). Deti do 12 rokov majú výnimku a nemusia predkladať potvrdenie o zaočkovaní alebo prekonaní ochorenia.

Maximálna kapacita korčuliarov na ľadovej ploche je v zmysle pandemických opatrení jedna osoba na 25 m², a to bez prítomnosti divákov. Naraz sa tak môže na klzisku korčuľovať maximálne 32 ľudí. Prevádzka mobilnej ľadovej plochy sa bude prispôsobovať aktuálnej pandemickej situácii. Prevádzková doba klziska je každý deň od 9.00 do 20.00 hod., v utorok popoludní je vždy technická prestávka. Korčuľuje sa v hodinových intervaloch, aby sa pri obmedzenej kapacite mohlo vystriedať čo najviac záujemcov. Vždy po hodine nasleduje krátka prestávka. Počas nej dôjde k úprave ľadu a k vystriedaniu korčuliarov. Vstupné na ľadovú plochu je bezplatné.

(LS)

Foto: Mesto Košice/Miroslav Vacula

Odporúčame

TOP články