HC Košice otvára klub ambasádorov

HC Košice otvára klub ambasádorov

Hokejový klub HC Košice spustili možnosť stať sa ambasádorom klubu a stať sa tak súčasťou organizácie a pomáhať pri plánovaní a realizácii rôznych aktivít. Ambasádori klubu sa budú v rámci komunikačnej platformy snažiť pomáhať HC Košice na viacerých frontoch. 

„Klub ambasádorov je určený pre tých fanúšikov, ktorí by radi priložili ruku k dielu a chcú sa aktívne podieľať na rozvíjaní klubu. Reklama na štadióne možno nepokrýva potreby ich produktov či služieb, no radi by pre HC Košice urobili čosi naviac. Chceme dať dokopy ľudí s krvnou skupinou HCKE pozitív a vďaka networkingu dosiahnuť buď úsporu alebo príjem pre klubovú kasu. Táto iniciatíva vzišla z reálneho záujmu dlhoročných permanentkárov a fanúšikov,“ uviedol pre klubový web Stanislav Mucha, riaditeľ marketingu a PR HC Košice.

Hľadajú ľudí, ktorí chcú pomáhať

Klub má v zásobe viacero aktivít a nápadov, no chýbajú im finančné aj ľudské zdroje a hľadajú ľudí, ktorí by chceli pomôcť, prinesú do klubu novú energiu, nápady a kontakty. Primárnym cieľom je získať viac zdrojov pre mládežnícke tímy. Ambasádori budú spolu komunikovať o aktuálnej situácii v klube, potrebách a hľadať možné riešenia. 

„Členstvo resp. účasť nie je podmienená žiadnym finančným či iným vkladom. Hlavným predpokladom je ochota nezištne pomôcť bez nároku na honorár či špeciálne odmeny. Aktívnych ambasádorov však benefity v rôznych podobách neminú. Miera aktivity bude na každom z nás. Budeme posielať nápady a výzvy a kto bude vedieť a chcieť pomôcť, zapojí sa,“ dodal Mucha.

Registrácia do klubu ambasádorov prebieha celoročne vyplnením online formulára. Po registrácii dostanú ambasádori ďalšie informácie týkajúce sa základného fungovania. 

Zdroj: HC Košice

Foto (ilustr.): HC Košice

Odporúčame

TOP články