FC Košice nadviazalo spoluprácu s MFK Rožňava

FC Košice nadviazalo spoluprácu s MFK Rožňava

V Košickej futbalovej aréne (KFA) sa v uplynulých dňoch stretli zástupcovia Akadémie FC Košice so zástupcami futbalového klubu MFK Rožňava, primátorom mesta Rožňava Michalom Domikom a štatutárnym zástupcom futbalového klubu pani Soňou Domikovou, aby slávnostne podpísali memorandum o spolupráci.

Cieľom je vzostup futbalu v regióne a vzájomná spolupráca v športovej oblasti v rámci mládežníckeho futbalu. „Futbalový klub z Rožňavy je ďalším v poradí, s ktorým sme podpísali toto memorandum v rámci Košického kraja. Som veľmi rád, že začíname napĺňať našu víziu a to spoluprácu s klubmi v rámci regiónu. Veríme, že už čoskoro v spolupráci s našimi maďarskými partnermi budeme môcť ponúknuť klubom v rámci memoranda naozaj výnimočné a nadštandardné podmienky, ktoré po dostavbe Akadémie budú v rámci nášho regiónu naozaj bezkonkurenčné,“ uviedol pre klubový web riaditeľ akadémie FC Košice Ádám Geri.

Viac sa dočítate na webovej stránke klubu: https://www.fckosice.sk/fc-kosice-podpisali-memorandum-o-spolupraci-s-mfk-roznava-a19-1674

Zdroj: FC Košice

Foto: FC Košice/Šimon Pavlišin

Odporúčame

TOP články