Divadlo ukončí sezónu komédiou Tom, Dick a Harry

Divadlo ukončí sezónu komédiou Tom, Dick a Harry

Ako inak ukončiť sezónu 2023/2024 ako poriadnou dávkou skvelého humoru v dvoch vynikajúcich činoherných inscenáciách, ktorých premiéry delí trinásť a pol roka.

V pondelok 24. júna bude mať v Historickej budove NDKE už 198. reprízu brilantná komédia plná situačného humoru TOM, DICK A HARRY bratov Michaela a Raya Cooneyovcov. Inscenácia v réžii Michala Spišáka patrí od svojej premiéry v roku 2009 medzi najnavštevovanejšie tituly. Pridajte sa k jej fanklubu. Sú v ňom aj diváci, ktorí ju viedli niekoľkokrát a stále sa na ňu do divadla vracajú.

Posledným titulom v programe Národného divadla Košice v sezóne 2023/2024 je v utorok 25. júna ďalšia brilantná komédia PERPLEX, ktorá priniesla celosvetovú slávu autorovi Mariusovi von Mayenburgovi. Skvelá inscenácia režiséra Juraja Bielika s hercami Tatianou Polákovou, Katarínou Horňákovou, Andrejom Palkom a Petrom Čižmárom osciluje medzi konverzačnou a absurdnou komédiou s prvkami grotesky a nič v nej nie je tak, ako sa spočiatku zdalo. Premiéru mala pred rokom a určite aj v 15. repríze nedá oddýchnuť vašim brániciam. Ktovie, možno pár rokov bude rovnako úspešným predstavením ako vyššie spomínaná komédia Tom, Dick a Harry.

Odporúčame

TOP články