Art & Tech Days spája umenie, dizajn, technológie a vedu

Art & Tech Days spája umenie, dizajn, technológie a vedu

Festival Art & Tech Days každoročne spája umenie, dizajn, technológie a vedu. Siedmy ročník prináša tému Augmented Humanity. Bohatý festivalový program je plný svetových spíkrov, ktorí ponúkajú skúsenosti zo širokého spektra disciplín a rozličné pohľady na to, ako technológie, inovácie a kreativita rozširujú a zlepšujú možnosti v oblastiach kvality života, komunikácie a spolupráce. Návštevníci sa môžu tešiť na dva konferenčné dni, sériu workshopov, meet-up a sprievodné podujatia vo forme mediartových výstav a unikátneho divadelného predstavenia.

Festival sa bude konať od 16. do 20. októbra 2023 v Kasárňach/Kulturparku v Košiciach, ktoré boli Európskym hlavným mestom kultúry, nesú titul UNESCO Creative City of Media Arts a získali dôležité miesto v inovačnom ekosystéme EIT Culture & Creativity.

Festivalový týždeň tento rok ponúka aj dva inšpirujúce konferenčné dni. Prvý sa bude konať 18. októbra v rámci European Culture & Creativity Days ako úvodné podujatie Co-Location Centra East v Košiciach, ktoré bude podporovať inovácie, investície a rozvoj v kultúre a kreatívnom priemysle.

Nosným eventom festivalu je aj tento rok Art & Tech Conference, na ktorej sa 19. októbra  predstavia špičkoví experti z oblasti umenia, dizajnu, inovácií, marketingu, psychológie či systémových zmien.

Viac si prečítajte na k13.sk

Odporúčame

TOP články