Z košického letiska budú lietať chartrové lety do Turecka, Grécka a Albánska

Z košického letiska budú lietať chartrové lety do Turecka, Grécka a Albánska

Cestovná kancelária Čedok sa po desiatkách rokov opäť vrátila na Slovensko. Na leto si v spolupráci s Letiskom Košice pripravili tri zaujímavé letné destinácie, o ktoré javia záujem nielen Košičania, ale aj obyvatelia z blízkeho okolia.

Najväčším skokanom roka je práve Albánsko, ktoré v posledných rokoch prešlo veľkými zmenami, a je čím ďalej, tým viac zaujímavé pre turistov. Ponúka nové hotely, kvalitné služby, nádherné pláže a majestátne hory.

Okrem pobytových zájazdov sú pre cestujúcich k dispozícií aj tie poznávacie. Cestovná kancelária Čedok sa zamerala na destinácie, do ktorých už lietajú priame linky z Košíc. Cestujúci tak môžu absolvovať nezabudnuteľný predĺžený víkend v jednej z európskych metropol, v Dubline, alebo jazdy panoramatickými vlakmi po švajčiarskej železnici, ktorá ponúka výhľady na najzaujímavejšie vrcholy.

Okrem Košíc pôsobí táto česká cestovná kancelária aj v Bratislave a Poprade. Všetky pobytové a poznávacie zájazdy si môžu turisti z Košíc rezervovať na webových stránkach cestovnej kancelárie, alebo priamo v košickej kamennej predajni v obchodnom centre na Námestí osloboditeľov.

Viac v reportáži telKE

Zdroj: telKE

Odporúčame

TOP články