Tenisti a bedmintonisti môžu naplno využívať NTC

Tenisti a bedmintonisti môžu naplno využívať NTC

Košické Národné tréningové centrum (NTC) pre tenis a bedminton je otvorené a jeho priestory môžu naplno využívať talenty z Košíc a východu, ako aj rekreační športovci. Otvorené je denne od 7.00 do 21.00 hod. Zhruba do 16.00 hod. sa tam bude pripravovať mládež, ktorú vo večerných hodinách vystrieda verejnosť.

Cenník počas letnej sezóny je k dispozícii tu: https://www.ntckosice.sk/…/docs/cennik-sporty-NTC-KE.pdf. Online rezervácia športovísk je dostupná na https://bit.ly/NTC_rezervacia alebo na telefónnom čísle +421 55 3214 380.

Záujemcovia si na recepcii NTC Košice môžu zapožičať bedmintonové a tenisové rakety, kúpiť bedmintonové košíky a tenisové loptičky.

Základom nového NTC je 6 kurtová tenisová hala, v ktorej sa počíta s využitím spravidla 3 kurtov pre tenis a na zvyšných 3 kurtoch je dočasne položených 14 bedmintonových povrchov. Súčasťou areálu je aj 8 vonkajších antukových tenisových kurtov a detské ihrisko.

V trojpodlažnej prevádzkovej budove sú na prvom podzemnom podlaží šatne, hygienické zariadenia a fyzioterapia, na prvom nadzemnom podlaží recepcia, kancelárie, reštaurácia a obchodný priestor.

Na druhom nadzemnom podlaží vznikla prevádzka fitness centra so zázemím. Pre návštevníkov je k dispozícii 85 parkovacích miest, ktoré budú pre nich počas športových alebo iných aktivít v budove NTC bezplatné.

Ďalšie informácie nájdete aj na webe https://ntckosice.sk.

Zdroj: mesto Košice

Foto: Miroslav Vacula

Odporúčame

TOP články