Športové piatky potešia fanúšikov gymnastiky a skokov na trampolíne

GALÉRIA: Športový piatok v parku v znamení gymnastiky, pole dance a lezenia

Piatkové (4. 8.) popoludnie v Mestskom parku bude opäť patriť športu. Od 16.00 hod. vás na ihrisku Playko budú baviť športoví gymnasti z Gymnastik Košice, dievčatá z Trampolíny Košice a POLE DIVA silová vzdušná akrobacia v sprievode DJ Camp.

Všetci si pre Košičanov aj návštevníkov mesta pripravili pestrý program. Skoky na trampolíne, silovú vzdušnú akrobaciu na tyči či gymnastické cviky si budú môcť vyskúšať všetci záujemcovia.

Vstup na podujatia v rámci Športových piatkov v Mestskom parku je pre všetkých zdarma. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presúva do Tréningovej haly Steel arény.

Uplynulý rok bol pre Trampolíny Košice veľmi úspešný. Zúčastnili sa viacerých sústredení a pohárových súťaží. Na Slovensku pôsobia ako jediný klub so zameraním na Skoky na trampolíne.

Gymnastik Košice sa v Mestskom parku predstaví po druhýkrát. V telocvični na Popradskej ulici pracujú väčšinou bývalí gymnasti so skúsenosťami z národných a medzinárodných súťaží. Týždenne prejde dverami ich gymnastickej telocvične 500 až 600 detí a spolupracujú aj s ďalšími športovými klubmi.

Zdroj: mesto Košice

Foto (ilustr.): Miroslav Vacula

Odporúčame

TOP články