Pre rekonštrukciu dôjde k zmenám na linkách 25 a RA4

DPMK rozširuje ponuku predaja mesačníkov aj v aplikácii ANTIK SmartWay

Z dôvodu rekonštrukcie cesty na Magnezitárskej ulici, v zmysle schváleného dopravného značenia, dôjde od utorka 04.10.2022 od 08:00 hod. k zjednosmerneniu Magnezitárskej ulice v smere z centra mesta do obce Ťahanovce. Obmedzenie by malo trvať zhruba 30 dní.

LINKA 25

  • v smere na Budapeštiansku premáva bez zmeny,
  • v smere na Poľov začína na zastávke EcoPoint (smer dedina Ťahanovce), následne zastavuje na zastávkach Dopravná, Magnezitárska, Želiarska, Ťahanovská, Madridská, Aténska, Bruselská Budapeštianska (zastávky v smere na sídlisko Ťahanovce) a pokračuje na zastávku Tesco, Džungľa, odkiaľ už premáva po pôvodnej trase. Na uvedených zastávkach dochádza ku zmenám odchodov jednotlivých spojov.

Spoj s odchodom 14:10 zo zastávky Magnezitárska po Námestie osloboditeľov v pracovných dňoch bude začínať na zastávke Magnezitárska (zastávka v smere na sídlisko Ťahanovce) a následne pokračuje cez sídlisko Ťahanovce k zastávke Tesco, Džungľa, pričom na zastávkach nezastavuje. Premáva tak iba po trase Magnezitárska – Tesco, Džungľa – Pri hati – Mier – …- Námestie osloboditeľov.

LINKA RA5

  • v smere na VA U. Steel premáva bez zmeny,
  • v smere do dediny Ťahanovce premáva len po zastávku Ťahanovská, zastávku Želiarska neobsluhuje.

Zdroj: DPMK

Foto (ilustr.)

1 komentár k “Pre rekonštrukciu dôjde k zmenám na linkách 25 a RA4”

  1. Rekonštrukcia ulice Magnezitárska prebieha v organizovanom chause.Nikto z kompetentných si ani nedal námahu do dnešného dňa občanom Magnezitárskej ulice upozorniť, že ich vstup do vlastnej nehnueľnosti bude znemožnený. Žiadné vychádzanie autom do dvora ani von. Hlane, že pán primátor navštívil kultúrne podujatie z príležitosti Úcty k starším , kde prednieso vrelý príhovor z príležitosti odkúpenia pozemkov na Aničke developerovi. Informoval o zámere výstavby a ich výhodnom odpredaji. Precitnutie nastala o dva dni ,keď autobusy zo Sidl.Ťahanovce do obce boli zrušené. Nikoho netrápi, ako sa starší ľudia dostanú z polikliniky, obchodu ,pošty
    a pod. Jedine reagoval DPMK o zjednosmernení premávky s trvaní cca 1 mesiac. Z úcty k starším

    Odpovedať

Vložiť komentár

Odporúčame

Top články