Pre rekonštrukciu dôjde k zmenám na linkách 25 a RA4

DPMK rozširuje ponuku predaja mesačníkov aj v aplikácii ANTIK SmartWay

Z dôvodu rekonštrukcie cesty na Magnezitárskej ulici, v zmysle schváleného dopravného značenia, dôjde od utorka 04.10.2022 od 08:00 hod. k zjednosmerneniu Magnezitárskej ulice v smere z centra mesta do obce Ťahanovce. Obmedzenie by malo trvať zhruba 30 dní.

LINKA 25

  • v smere na Budapeštiansku premáva bez zmeny,
  • v smere na Poľov začína na zastávke EcoPoint (smer dedina Ťahanovce), následne zastavuje na zastávkach Dopravná, Magnezitárska, Želiarska, Ťahanovská, Madridská, Aténska, Bruselská Budapeštianska (zastávky v smere na sídlisko Ťahanovce) a pokračuje na zastávku Tesco, Džungľa, odkiaľ už premáva po pôvodnej trase. Na uvedených zastávkach dochádza ku zmenám odchodov jednotlivých spojov.

Spoj s odchodom 14:10 zo zastávky Magnezitárska po Námestie osloboditeľov v pracovných dňoch bude začínať na zastávke Magnezitárska (zastávka v smere na sídlisko Ťahanovce) a následne pokračuje cez sídlisko Ťahanovce k zastávke Tesco, Džungľa, pričom na zastávkach nezastavuje. Premáva tak iba po trase Magnezitárska – Tesco, Džungľa – Pri hati – Mier – …- Námestie osloboditeľov.

LINKA RA5

  • v smere na VA U. Steel premáva bez zmeny,
  • v smere do dediny Ťahanovce premáva len po zastávku Ťahanovská, zastávku Želiarska neobsluhuje.

Zdroj: DPMK

Foto (ilustr.)

Odporúčame

TOP články