Naskočte na metly a povymetajte spomienky na Harryho Pottera

Naskočte na metly a povymetajte spomienky na Harryho Pottera

Paródia Riddikulus!, to je transformácia siedmich kníh o najznámejšom čarodejníkovi na svete do mocného divadelného elixíru, po ktorom vás bude neprestajne štekliť nutkanie na smiech.

Ak sa raz rozhodnete vstúpiť do tohto kozuba 19. marca 2024 o 19:00 hod., razom sa hop-šupnete do sveta mágie, ktorý dôverne poznáte a zároveň je záhadný ako Zakázaný les.

Vydajte sa s tromi hrdinami na cestu od nesmelých pokusov s prútikmi až po nervydrásajúci zápas, v ktorom ide o všetko. Čakajte nečakané a nič neberte vážne! Odporúčajú všetky tri hlavy Chlpáčika, nezbedné pero Rity Skeeterovej z Denného proroka i skákajúce čokoládové žabky. 

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a? Chceli by ste zistiť, aké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? Na koľko eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení svoju dôstojnosť? Túžite do rodinného receptára pridať aj recept na Temného pána? A hlavne súhlasíte s tým, že neznalosť Harryho Pottera by mala byť hrdelným zločinom? Prichádza jedinečné divadelné predstavenie pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať! 

Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. 

Vstupenky: https://tootoot.fm/sk/events/655cf10ba2ec3d08a89dea5b

Odporúčame

TOP články