Kúpalisko Červená hviezda otvára svoje brány

Na „čéhačku“ sa dnes začala letná sezóna

Letná plavecká sezóna na kúpalisku Červená hviezda začína v sobotu 1. júla. Svoje brány otvorí pre návštevníkov o 9.00 hod.

Na „čéhačku“ bude k dispozícii kvarteto bazénov s celkovou plochou 1900 m2 vyhriate na teplotu od 26°C až do 28°C v detskom bazéne.

Kým počas uplynulej sezóny sa kvôli výstavbe prestrešenia museli návštevníci „čéhačka“ zaobísť bez najväčšieho vodnopólového bazéna s rozmermi 34,6×21 metrov, toto leto ho už bude možné využívať bez akýchkoľvek obmedzení.

Tak to bude až do septembra, keď sa bazén premiérovo prekryje nafukovačkou, aby kvôli plánovanej výstavbe Národného olympijského centra plaveckých športov a s tým súvisiacim uzatvorením Mestskej krytej plavárne mohol byť v prevádzke aj mimo letnej sezóny.

Na webe www.cervenahviezda.sk nájdete informácie o počte návštevníkov či teplote vody, on-line kamery na vybrané bazény. Takisto je tam možnosť zakúpiť si lístky v predstihu online. Týmto spôsobom ušetríte 10 percent v porovnaní s kúpou lístka priamo na kúpalisku a zároveň sa tak vyhnete čakaniu v rade.

Zdroj: mesto Košice

Foto (ilustr.): Miroslav Vacula

Odporúčame

TOP články