Kto nepríde na WELOVERYSIMPLE LIVE 004, nezažije pravý rapový ošiaľ

Kto nepríde na WELOVERYSIMPLE LIVE 004, nezažije pravý rapový ošiaľ

27. júla 2023

Veľká nálož rapu, vypredaný koncert, nová generácia interpretov a doslova ošiaľ medzi mladými. To všetko prinesie koniec júla na Leto v Kulturparku. WELOVERYSIMPLE pokračuje v open air evente, na ktorom vystúpia všetci členovia. Po štvrtý raz zaplnia priaznivci tohto hudobného žánru areál, aby si vypočuli naživo to najnovšie z produkcie svojich idolov. O novinky nebude núdza.

Všetci už dobre vedia, že 28. júl 2023 je ten deň, kedy ich stretnú všetkých pohromade. A zábava sa môže začať. Vstupenky sa míňajú ako teplé rožky a bude umenie niečo ešte zohnať. Sviatok rapu si nikto nechce nechať ujsť.

V parku to začne vrieť o 17:00 hod. a do neskorých večerných hodín sa na veľkom pódiu budú striedať Saul, Nuri, Porsche Boy, Nicholas Naison, Wen, Hujdy a Madpeace. Tešiť sa môžete aj na zaujímavých hostí. Okrem live vystúpení bude súčasťou eventu rôznorodý sprievodný program.

Každý z členov WLVS vydá zo seba to najlepšie a svojich fanúšikov určite nesklame. Aj keď prostredníctvom streemovacích služieb pozornému oku či vlastne uchu nič neunikne, vidieť ich všetkých pokope a osobne, je trochu iný zážitok. Kreatívna skupina umelcov, zameraná na odvetvia v hudobnej a dizajnovej sfére presne vie, čo ich priaznivci očakávajú, a to im do bodky vždy splnia.

Ruky hore a hip-hopovú show si poriadne užite. O zábavu je postarané. Kolektív mladých raperov, spevákov a producentov z východného Slovenska, hrajúci hudbu, v ktorej sa mieša hip-hop, rap, R&B a soul, je na leto pripravený. Tak sa pripravte aj vy.

WLVS sa zrodilo z hudobného tria KHANS, ktoré tvoria spevák Saul, producent Nuri a raper Nicholas Naison. K trojici sa postupne pridali ďalší východniari WEN, Hujdy a Porsche Boy. 

Odporúčame

TOP články