Štátne divadlo hrá len pre kompletne zaočkovaných

Štátne divadlo hrá len pre kompletne zaočkovaných

V súvislosti s aktuálnym COVID automatom, podľa ktorého sú Košice zaradené do čiernej fázy (III. stupňa ohrozenia) a podľa pravidiel  „semaforu“, môžu byť divákmi predstavení Štátneho divadla Košice od pondelka 15. novembra 2021 len kompletne zaočkovaní s maximálnym počtom do 100 divákov.

Štátne divadlo avizuje, že bude pred každým predstavením dôsledne kontrolovať splnenie tejto podmienky. Vstup a pobyt v mieste podujatia bude možný len s prekrytím horných dýchacích ciest respirátorom.  

Diváci, ktorí si zakúpili vstupenky a nespĺňajú vyššie uvedené podmienky, môžu o vrátenie vstupného požiadať najneskôr do 12:00 v deň predstavenia písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken resp. elektronickú vstupenku zo stránky www.navstevnik.sk. Stornované vstupné bude divadlo priebežne vyplácať.

Zároveň v súlade s podmienkami kultúrneho semaforu bude divadlo pred každým predstavením od divákov žiadať poskytnutie kontaktných údajov: e-mailovej adresy a telefónneho čísla, ktoré v súlade s platnou legislatívou o ochrane osobných údajov divadlo využije len v prípade nutnosti dohľadania kontaktov v intervale do dvoch týždňov od podujatia.

Zdroj: sdke.sk

Foto: sdke.sk

Odporúčame

TOP články