Štátne divadlo do konca tohto roka ruší všetky predstavenia

Štátne divadlo hrá len pre kompletne zaočkovaných

Štátne divadlo Košice (ŠDKE) do konca tohto roka ruší všetky plánované predstavenia, ktoré sa mali odohrať v jeho Historickej budove aj na Malej scéne. Súvisí to s  aktualizáciou protipandemických opatrení, ku ktorým došlo tento týždeň. Zároveň predlžujú zatvorenie dennej pokladne ŠDKE do 9. januára 2022.
      Ak to bude možné, v januári nasledujúceho roka plánujú otvoriť nielen pokladňu, ale aj samotné divadlo. „Januárový program predstavení zverejníme aj s možnosťou zakúpenia vstupeniek v závere decembra podľa aktuálnej pandemickej situácie,“ uviedol Svjatoslav Dohovič s tým, že aktuálne pripravujú rôzne aktivity v online priestore.
      Návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na zrušené predstavenia, môžu o vrátenie vstupného požiadať písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken, respektíve elektronickú vstupenku zo stránky www.navstevnik.sk.
      „Stornované vstupné bude divadlo priebežne vyplácať. Žiadosť o vrátenie vstupného podľa predchádzajúcich podmienok je potrebné podať najneskôr do dvoch rokov od zrušenia predstavenia, inak nárok na vrátenie vstupného zaniká,“ dodal Dohovič.

Zdroj: TASR

Foto: sdke.sk

Odporúčame

TOP články