Sluchaj tu! Chceš sa zasmiať? Tak príď a smej sa

Sluchaj tu! Chceš sa zasmiať? Tak príď a smej sa

18. augusta 2023

Na vaše bránice sa pokúsia zaútočiť štyria vtipálkovia – začiatočníci, ktorí sa len nedávno naladili na vlnu humoru a skúšajú baviť publikum. Svoju kariéru začali vo svetle reflektorov s vlastnou tvorbou iba v marci tohto roka a vy sa môžete sami presvedčiť, či vykročili správnou nohou a či sa im darí ľudí rozosmievať. Štvorica mladých komikov Sluchaj tu! – East Side Comedy sa o to pokúsi aj počas Leta v Kulturparku 20. augusta 2023 o 19:00 pred budovou Alfa.

Kvarteto samozvaných komikov Milan Urík, Igor Žovtík, Peťo Kalo a Oliver Hasaj sa formou dosť subjektívneho humoru bude snažiť načrtnúť témy, ktoré až do samotného predstavenia ostávajú zahalené tajomstvom. Pre divákov, aj samotných protagonistov, ktorí si prídu užiť svojich 15 minút slávy.

Do Kulturparku príde nekultúrna partia, aby spríjemnila leto každému odvážlivcovi. A toto je ich pozvánka na vystúpenie: „Nie sme na to hrdí, no na náš humor sa valí kritika aj chvála a my nerozumieme tomu, prečo nás niekto chváli zadarmo. Či už sa budete počas predstavenia cítiť urazene alebo znudene, isto odídete s úsmevom na tvári. Každý sa teší, keď končíme. Preto vás bez výčitiek svedomia pozývame na náš ďalší pokus o Stand-up.“

Viac si prečítajte na K13.sk

Odporúčame

TOP články