Majstrovskú sezónu oceliarov pripomína špeciálny hudobný klip

Majstrovskú sezónu oceliarov pripomína  špeciálny hudobný klip

Úradujúci majster HC Košice predstavil novú klubovú pesničku, ktorá bude vďaka klipu navždy pripomínať majstrovskú sezónu 2022-2023. Fanúšikovia, ktorí prídu na štadión ho môžu vidieť vždy pred domácimi duelmi priamo na kocke.

„Táto známa melódia talianskej ľudovej piesne je s nami už od COVID-ových sezón a fanklub si ju vybral pre jeden zo svojich chorálov. Text a melódia boli tým pádom pripravené. Veľké srdce do piesne vložil Tomáš Buranovský, ktorý nás ako spevák hymny a vášnivý fanúšik sprevádzal viacerými zápasmi play-off. Krásny emotívny klip vytvorila digitálna agentúra Promiseo. Nechceli sme vymýšľať nič nové. Melódiu pozná každý, text je jednoduchý a dobre známy vďaka fanklubu, a tak veríme, že sa táto spomienka na majstrovský titul bude košickým fanúšikom páčiť,“ uvádza klub na svojom webe.

Nápad vzišiel z fanklubu

O spev sa postaral už spomínaný známy košický spevák Tomáš Buranovský: „Do tohto projektu som išiel hneď, keďže text i nápad vzišili priamo od košického fanklubu. Celkovo sa pri tomto diele stretli ľudia s oranžovo čiernou krvou a verím, že pieseň si osvoja všetci fanúšikovia HC Košice. Videoklip je plný elektrizujúcich záberov z majstrovskej sezóny, vďaka ktorým tie chvíle, emócie a momenty môžeme prežívať všetci znova a znova.“

Na projekte sa podieľali aj Jozef Kovalčík, Daniel Pastucha. Vo videu boli použité zábery so súhlasom Tipsport TV, ako aj od spoločnosti OneClick. V zbore si zaspievali Matej Kudernáč, Ján Golitko, Michal Krešák, Peter Hanzel, Ernest Neupauer, Diana Fabiánová, Tomáš Tóth a Stanislav Mucha. „Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tomto krásnom projekte, vďaka ktorému si budeme môcť majstrovský titul a s nim spojené emócie pripomínať,“ dodal klub.

Zdroj: HC Košice

Foto (ilustr.): HC Košice

Odporúčame

TOP články