Kapitán HC Košice podporil tenistov, zahral si štvorhru so semifinalistom Australian Open

Kapitán HC Košice podporil tenistov, zahral si štvorhru so semifinalistom Australian Open

18. augusta 2023

Kde sa objaví, púta veľkú pozornosť. Majstrovský pohár Vladimíra Dzurillu absolvoval v rámci svojho letného putovania množstvo akcií a najnovšie zavítal aj do Malej Idy.

V rámci tenisového turnaja Malá Ida Open 2023 ho tam priniesol náš kapitán Mišo Chovan, ktorý však neostal iba pri pózovaní s účastníkmi. V rámci exhibície známych mien si zahral po boku semifinalistu Australian Open z roku 1998 a víťaza šiestich turnajov ATP Karola Kučeru proti Janke Čepelovej a jej bratovi Romanovi.

„Ako mladší som hrával tenis oveľa častejšie. Teraz som chytil raketu do ruky po dvoch rokoch a veľmi som si to užil. Bolo zážitkom zahrať si na jednom kurte s takými tenisovými osobnosťami,“ usmieval sa po vydarenej exhibícii 35-ročný útočník. Svoj výkon na antukovom kurte zhodnotil spokojným tónom. „Miestami tam boli nádejné veci, miestami nie. Každopádne som veľmi rád, že som si mohol zahrať po boku Karola a proti Čepelovcom. Všetko sú to skvelí tenisti a vnímam to ako ďalší pekný zážitok mojej športovej kariéry.“

Viac si prečítajte na HC KOŠICE

Odporúčame

TOP články